perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: çati

Fjalor: anglisht çati
Përkthime: roof, rooftop
çati në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: střecha
çati në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: dach
çati në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: tag, tak
çati në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: techado, techo, tejado
çati në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: toit, toiture
çati në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: tetto
çati në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: tak
çati në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: кров, кровля, крыша
çati në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: tak, yttertak
çati në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: покрив
çati në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: дах, покрыўка, страха
çati në bjellorusisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: katto
çati në finlandisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: stogas
çati në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: tecto, telhado, teto
çati në portugalisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: krov, streha
çati në sllovenisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: strecha
çati në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: дах, задній, запізнілий, назад, переплести, переплітати, підтримати, підтримувати, покриття, покрівля
çati në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: dach
çati në polonisht »

Fjalë të ngjashme

çatı katı, çatı katı sözleri, çatı katı gökhan türkmen, çatı kitapları, çati kati lyrics, çati kati ilkay, çati sistemleri, çati kaplama malzemeleri, çati kaplama, çati modelleri