perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

çaj në çeki

Fjalë: çaj (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (27): čaj, díra, lom, praskat, prasklina, prasknutí, přetrhnout, přetržení, průlom, pukat, puklina, puknout, rozsedlina, rozštěp, roztrhnout, roztržení, štěrbina, trhlina, trhlinka, zlomení, zlomenina, přerušovat, řezat, rozřezat, rozsekat, sekat, štípat
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke çaj, çaj xhenxhefil, çaj sherbele, çaj sherbela, çaj rusi, çaj mali, çaj në çeki, čaj në shqip
çaj në çeki