perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

çerek në çeki

Fjalë: çerek (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (8): čtvrt, čtvrť, čtvrtina, čtvrtka, kvartál, čtvrtý, okres, čtvrtletí
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke çerek, çeyrek ne kadar, çeyrek fiyatı, çeyrek fiyatları, çeyrek altın ne kadar, çeyrek altın kaç para, çerek në çeki, čtvrt në shqip
çerek në çeki

Fjalë të ngjashme

pasur erode