perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

çmoj në çeki

Fjalë: çmoj (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (13): cena, cenit, ctít, hodnotit, ocenit, oceňovat, odhadnout, ohodnotit, zhodnotit, odhadovat, odměřit, posoudit, zdanit
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke çmoj, çmoj në çeki, cena në shqip
çmoj në çeki

Fjalë të ngjashme

grua en ingles