perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

acid në çeki

Fjalë: acid (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (19): drsný, hrubý, jízlivý, kostrbatý, kousavý, kyselost, kyselý, nepříjemný, nerudný, nevlídný, ostrý, příkrý, pronikavý, prudký, štiplavý, strohý, trpký, tvrdý, uštěpačný
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke acid, acid sulfurik, acid salicylic, acid reflux, acid rain, acid nitrik, acid në çeki, drsný në shqip
acid në çeki