perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

aciditet në çeki

Fjalë: aciditet (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (1): kyselost
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke aciditet, aciditet wiki, aciditet vode, aciditet srpski, aciditet je, aciditet ili, aciditet në çeki, kyselost në shqip
aciditet në çeki

Fjalë të ngjashme

art kontakt prek mrishaj