perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

aderoj në çeki

Fjalë: aderoj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (12): vcházet, vejít, vkročit, vniknout, vstoupit, vstupovat, nastoupit, přistoupit, stoupat, vyšlapat, vystoupit, vystupovat
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke aderoj, aderoj në çeki, vcházet në shqip
aderoj në çeki