perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

administratë në çeki

Fjalë: administratë (numri i letrave: 12)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (20): administrace, administrativa, hospodaření, podávání, řízení, správa, vedení, magistrát, obec, orgán, představenstvo, rada, ředitelství, režie, směr, úřad, vláda, výbor, dozor, správcovství
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke administratë, administratë në çeki, administrace në shqip
administratë në çeki

Fjalë të ngjashme

mbaj sukro lucas duroj akt themelimi