perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

afat në çeki

Fjalë: afat (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (16): čas, chvíle, dnešek, doba, epocha, období, perioda, poločas, současnost, cyklus, koloběh, oběh, stádium, takt, trvání, věk
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke afat, fat loss factor review, fat joe, fat i zi, fat burning foods review, fat burning foods, afat në çeki, čas në shqip
afat në çeki