perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

afro në çeki

Fjalë: afro (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (28): asi, dokola, kolem, okolo, přibližně, kolo, kroužek, kruh, kružnice, okrouhlý, okruh, brzo, brzy, hned, přímo, skoro, záhy, bezmála, málem, takřka, téměř, blízko, k, ke, na, při, vedle, vůči
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke afro, afroman, afrojack, afrocandy, afro wigs, afro samurai resurrection, afro në çeki, asi në shqip
afro në çeki