perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

afrohem në çeki

Fjalë: afrohem (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (14): blížení, dojet, dospět, nastat, přiblížení, přibližování, přicestovat, přijet, přijít, přijíždět, přiletět, přístup, obelstít, přelstít
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke afrohem, stine afrohem, afro hem ab, afrohem në çeki, blížení në shqip
afrohem në çeki