perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

aftë në çeki

Fjalë: aftë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (16): prostorný, prostranný, schopný, způsobilý, nadaný, zdatný, dovedný, hodný, milý, obratný, oprávněný, šikovný, šťastný, talentovaný, vhodný, zručný
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke aftë, aftë në çeki, prostorný në shqip
aftë në çeki

Fjalë të ngjashme

granbull smogon