perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

aksident në çeki

Fjalë: aksident (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (15): defekt, havárie, náhoda, nehoda, neštěstí, porucha, poškození, příhoda, škoda, náhodný, pád, příběh, případ, událost, vedlejší
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke aksident, aksident tragjik ne kukes, aksident sot ne tirane, aksident ne tirane, aksident ne sauk, aksident ne pogradec, aksident në çeki, defekt në shqip
aksident në çeki