perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

aktivitet në çeki

Fjalë: aktivitet (numri i letrave: 9)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (18): aktivita, aktivnost, čilost, činnost, působení, působnost, ruch, akce, boj, chod, čin, děj, jednání, konání, úkon, vliv, výkon, žaloba
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke aktivitet, aktivitet vode, aktivitet umeå, aktivitet synonym, aktivitet stockholm, aktivitet oslo, aktivitet në çeki, aktivita në shqip
aktivitet në çeki