perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

anë në çeki

Fjalë: anë (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (25): bok, slanina, strana, stránka, vlastnost, slabina, úbočí, břeh, hrana, kraj, lem, obruba, okraj, pobřeží, pokraj, stráň, svah, hřeben, aspekt, část, díl, hledisko, páže, součást, součástka
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke anë, anë në çeki, bok në shqip
anë në çeki

Fjalë të ngjashme

njom mp3 grusht shteti