perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

apo në çeki

Fjalë: apo (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (7): anebo, nebo, jak, jestli, jestliže, kdyby, zda
Vlerësim:
(4/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke apo, apob, apo ti-4, apo snowboards, apo naproxen, apo island, apo në çeki, anebo në shqip
apo në çeki