perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ashensor në çeki

Fjalë: ashensor (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (3): jeřáb, výtah, zdviž
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke ashensor, pirro cako ashensor, ashensor shkodra, ashensor për ngarkesa$sq, ashensor pirro cako mp3, ashensor pirro cako, ashensor në çeki, jeřáb në shqip
ashensor në çeki