perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

bajat në çeki

Fjalë: bajat (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (5): hřmotný, silný, fádní, mdlý, nudný
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke bajat, budget rental car, budget deficit, bajatey raho mp3, bajat leb, bajat in english, bajat në çeki, hřmotný në shqip
bajat në çeki

Fjalë të ngjashme

jetoj kuq e zi