perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

betohem në çeki

Fjalë: betohem (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (9): klít, nadávat, přísahat, proklínat, proklít, zaklít, zatracovat, zatratit, zlořečit
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke betohem, betohem në çeki, klít në shqip
betohem në çeki

Fjalë të ngjashme

divan pastanesi