perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

bindje në çeki

Fjalë: bindje (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (2): podřízenost, poslušnost
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke bindje, recette bintje, pomme de terre bintje, natacha bindje, bintje jean luc, binge drinking, bindje në çeki, podřízenost në shqip
bindje në çeki

Fjalë të ngjashme

gjellë recipe