perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

bisedë në çeki

Fjalë: bisedë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (12): hovor, konverzace, rozhovor, rozmluva, dialog, pohovor, přednáška, projev, promluva, proslov, řeč, rozprava
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke bisedë, bisedë në çeki, hovor në shqip
bisedë në çeki