perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

biznesmen në çeki

Fjalë: biznesmen (numri i letrave: 9)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (10): kupec, obchodní, obchodník, komerční, kupecký, obchodnický, zištný, kupující, nákupčí, velkoobchodník
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke biznesmen, businessman full movie, biznesmen wikipedia, biznesmen telugu movie, biznesmen te suksesshem, biznesmen songs free download, biznesmen në çeki, kupec në shqip
biznesmen në çeki

Fjalë të ngjashme

profesor zellagro gicht krankheit