perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

bluaj në çeki

Fjalë: bluaj (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (12): drtit, mlít, omílat, rozdrtit, rozemlít, semlít, drhnout, hladit, mnout, rozmělnit, roztírat, třít
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke bluaj, blue dragon, bluaj fragoj letra, bluaj në çeki, drtit në shqip
bluaj në çeki

Fjalë të ngjashme

rezultat live një ankesë blue dragon