perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

brumë në çeki

Fjalë: brumë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (6): dort, koláč, moučník, pasta, těsto, peníze
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke brumë, brumë në çeki, dort në shqip
brumë në çeki