perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

buzë në çeki

Fjalë: buzë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (13): břeh, hrana, kraj, lem, obruba, okraj, pobřeží, pokraj, stráň, svah, hřeben, pysk, ret
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke buzë, buzë në çeki, břeh në shqip
buzë në çeki