perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dëm në çeki

Fjalë: dëm (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (15): křivda, neplecha, neprospěch, nespravedlnost, nevýhoda, škoda, újma, urážka, zranění, ztráta, škodit, špatně, uškodit, zlo, zlý
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke dëm, dëm në çeki, křivda në shqip
dëm në çeki