perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dallgë në çeki

Fjalë: dallgë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (7): bůžek, idol, modla, vlna, ondulace, příval, vlnění
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke dallgë, dallgë në çeki, bůžek në shqip
dallgë në çeki