perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

darkë në çeki

Fjalë: darkë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (4): večeře, oběd, obědvat, poobědvat
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke darkë, darkë në çeki, večeře në shqip
darkë në çeki