perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

daulle në çeki

Fjalë: daulle (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (4): buben, bubeník, bubínek, válec
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke daulle, virtual daulle, daulle wikipedia, daulle piscine arras, daulle piscine, daulle jama, daulle në çeki, buben në shqip
daulle në çeki

Fjalë të ngjashme

tres leches recipe mëngjes i mirë