perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dhomë në çeki

Fjalë: dhomë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (24): komnata, komora, místnost, pokoj, síň, sněmovna, dutina, klid, mír, salón, klidný, mírný, mírový, mírumilovný, poklidný, pokojný, sluha, tichý, byt, prostor, ubytování, dvorana, hala, sál
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke dhomë, dhomë në çeki, komnata në shqip
dhomë në çeki