perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dhunë në çeki

Fjalë: dhunë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (16): násilí, násilnost, prudkost, znásilnění, bouřlivost, dravost, vášeň, vášnivost, zuřivost, donucení, moc, nátlak, přinucení, síla, stísněnost, účinnost
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke dhunë, dhunë në çeki, násilí në shqip
dhunë në çeki