perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

di në çeki

Fjalë: di (numri i letrave: 2)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (9): dovést, poznat, rozeznat, rozpoznat, umět, uznat, vědět, znát, vědění
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke di, didi games, dicaprio, di vaio, di stefano, di natale, di në çeki, dovést në shqip
di në çeki