perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

disa në çeki

Fjalë: disa (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (4): několik, několikerý, někteří, pár
Vlerësim:
(5/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke disa, disa zakone shqiptare, disa sjelljet e kafsheve, disa rekorde gines, disa pyetje per intervista, disa profesione, disa në çeki, několik në shqip
disa në çeki