perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dokument në çeki

Fjalë: dokument (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (17): akt, čin, dějství, doklad, dokument, fungovat, hrát, jednání, konání, list, listina, průkaz, sehrát, skutek, tiket, úkon, vysvědčení
Vlerësim:
(5/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke dokument, dokument zyrtar, dokument wz, dokument utifrån, dokument standard prestasi, dokument sad, dokument në çeki, akt në shqip
dokument në çeki