perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

domate në çeki

Fjalë: domate (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (1): rajče
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke domate, donate via sagepay, donate plasma, donate life, donate hair, donate blood, domate në çeki, rajče në shqip
domate në çeki

Fjalë të ngjashme

astar helicopter dhe assam pull up bar