perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

drenushë në çeki

Fjalë: drenushë (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (1): laň
Vlerësim:
(4/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke drenushë, drenushë në çeki, laň në shqip
drenushë në çeki