perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dru në çeki

Fjalë: dru (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (4): dřevo, dříví, strom, lesní
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke dru, dru yoga, dru wakely, dru sjodin, dru joyce, dru hill songs, dru në çeki, dřevo në shqip
dru në çeki

Fjalë të ngjashme

ngee ann poly cca ngas for lgu