perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

erë në çeki

Fjalë: erë (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (10): aróma, pach, parfém, voňavka, vůně, zápach, čich, vítr, vzduch, příchuť
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke erë, erë në çeki, aróma në shqip
erë në çeki