perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

etiketë në çeki

Fjalë: etiketë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (6): etiketa, nálepka, označení, štítek, viněta, visačka
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke etiketë, etiketë në çeki, etiketa në shqip
etiketë në çeki

Fjalë të ngjashme

shpejt pc miell tirana sh.a