perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fajtor në çeki

Fjalë: fajtor (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (16): delikvent, kriminální, pachatel, provinilec, trestní, trestný, trestuhodný, viník, zločinec, zločinný, autor, původce, řemeslník, spisovatel, strůjce, tvůrce
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke fajtor, ti je fajtore, meda fajtor, fajtori chat, fajtor pa zemer, fajtor pa faj, fajtor në çeki, delikvent në shqip
fajtor në çeki

Fjalë të ngjashme

radio reloj eci telecom mirë mëngjes