perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fitoj në çeki

Fjalë: fitoj (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (18): dosahovat, nabýt, vítězit, vydělávat, vyhrát, získávat, zvítězit, zasluhovat, dobýt, dohodit, dosáhnout, dostat, dostihnout, obstarat, opatřit, pořídit, vybojovat, získat
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke fitoj, fitoj në çeki, dosahovat në shqip
fitoj në çeki