perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fuçi në çeki

Fjalë: fuçi (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (3): barel, bečka, soudek
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke fuçi, fuçi në çeki, barel në shqip
fuçi në çeki