perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

furtunë në çeki

Fjalë: furtunë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (7): bouře, bouřka, hromobití, vichřice, nápor, útok, zteč
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke furtunë, furtunë në çeki, bouře në shqip
furtunë në çeki