perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fytyrë në çeki

Fjalë: fytyrë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (25): huba, hubička, jícen, líbat, obličej, otvor, polibek, políbení, tvář, ústa, ústí, čelo, fronta, líc, plocha, průčelí, smělost, proti, strana, vizáž, před, předek, vpředu, fasáda, fyziognomie
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke fytyrë, fytyrë në çeki, huba në shqip
fytyrë në çeki