perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gërshërë në çeki

Fjalë: gërshërë (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (1): nůžky
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke gërshërë, gërshërë në çeki, nůžky në shqip
gërshërë në çeki