perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gabim në çeki

Fjalë: gabim (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (18): chyba, defekt, kaz, mýlka, nedopatření, nedostatek, odbočení, odchylka, odklon, omyl, poklesek, porucha, úchylka, vada, vina, závada, nedorozumění, přehmat
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke gabim, gabim zagarolo, gabim shtypi, gabim rrjete ne tenis, gabim ortografik, gabim mjekimi, gabim në çeki, chyba në shqip
gabim në çeki