perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gjashtëdhjetë në çeki

Fjalë: gjashtëdhjetë (numri i letrave: 13)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (1): šedesát
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke gjashtëdhjetë, gjashtëdhjetë në çeki, šedesát në shqip
gjashtëdhjetë në çeki