perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gjel në çeki

Fjalë: gjel (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (3): kohout, kohoutek, ventil
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke gjel, gjel me pershesh, gjel i mbushur, gjel deti me pershesh, gjel deti me patate, gjel deti me oriz, gjel në çeki, kohout në shqip
gjel në çeki