perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gjelbër në çeki

Fjalë: gjelbër (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (4): nezralý, svěží, zeleň, zelený
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke gjelbër, gjelbër në çeki, nezralý në shqip
gjelbër në çeki