perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

grua në çeki

Fjalë: grua (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (10): žena, samice, samička, ženský, ženština, dáma, paní, choť, manželka, ženuška
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke grua, grua torre, grua shtatzane ne enderr, grua portico, grua orquilla, grua in english, grua në çeki, žena në shqip
grua në çeki

Fjalë të ngjashme

hell above lyrics element case